حمل و نقل بین المللی کالا

/ فوریه 11, 2018 / بدون دیدگاه / در خدمات / توسط

این شرکت ضمن بهره گیری از فناوری روز و تکنولوژی نوین، مجهز به ترمینال ناوگان، از فرایندها و سامانه هوشمند با ظرفیت راهبری بالا برخوردار می باشد.

توانائی ها و امکانات

این شرکت ضمن بهره گیری از فناوری روز و تکنولوژی نوین، مجهز به ترمینال ناوگان، از فرایندها و سامانه هوشمند با ظرفیت راهبری بالا برخوردار می باشد.

این شرکت خود را ملزوم و متعهد به کار جمعی، نو آوری و بهبود مستمر در کار دانسته و به نقش منابع انسانی بعنوان والاترین سرمایه در بهره وری و اعتلای اهداف شرکت باور دارد.
این شرکت دارای پرسنل کارآزموده، مجرب، دانشگر، مسئولیت پذیر که همواره درست کاری را ارج نهاده و به آن متعهد می باشند.
این شرکت بر حفظ محیط زیست و رعایت استانداردهای ایمنی تاکید و همواره بر حفظ منافع ملی و اقتصادی سعی و اهتمام می ورزد.
ارائه خدمات گمرکی و ترانزیت کالا
فورواردری
تخلیه و بارگیری
ایجاد مراکز دپوی کانتینری در بنادر و شهرهای مناطق آزاد ویژه اقتصادی
ایجاد مراکز و موسسات حمل و نقل دریایی، زمینی اعم از جاده ای و ریلی
حمل کالای ترکیبی با وسایل نقلیه دریای، زمینی و هوایی
تعمیر و احداث اداره و اجاره و استیجاره تاسیسات و تجهیزات بندری و سازه های دریایی و انواع پایانه های باربری و مسافربری
تمرکز پیشرفته و ندرنیزه ترین خطوط حمل و نقل بین المللی و داخلی، در زیر یک سقف به نام شرکت بازرگانی لطفی حمل و نقل و سرویس دهی مدرنیزه دریایی، هوایی، زمینی ( ریلی و جاده ای ) مطابق با آخرین پیشرفتهای تکنولوژی و استانداردهای بین المللی، تقویت ناوگان و ایجاد رقابت سازنده در امر حمل و نقل.

خدمات بازرگانی لطفی حمل و نقل سریع، ارزان و مطمئن هر گونه کالاهای صادراتی و وارداتی با دقت عمل بالا در بارگیری و تخلیه از خطوط منظم دریایی، زمینی، هوایی، ریلی به بنادر جنوبی جمهوری اسلامی ایران و سایر بنادر اقصی نقاط دنیا و بالعکس با بهترین کیفیت و کمترین هزینه بهره گیری از مدیریت و کارکنان مجرب و دارا بودن ترمینال مخصوص انبارداری رعایت حفظ سلامت محصولات و نرخهای مناسب در زمینه حمل کالا این شرکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با برنامه ریزی دقیق آماده همکاری در کلیه امور حمل و نقل به صورت سراسری ( ترکیبی ) در سریعترین زمان ممکن می باشد.

خدمات دریایی

حمل و نقل دریایی از قدیمی ترین وسایل حمل کالا است و به علت ارزانی و قلّت هزینه ها، بخش عمده حمل و نقل بین المللی را تشکیل می دهد.

شرکت بازرگانی لطفی به جهت امکان سرویس دهی مناسب، قیمت رقابتی و جلب رضایت صاحبان کالا وارداتی و صادراتی دارای قرارداد با نمایندگی های مختلف خط کشتیرانی بین المللی دارد. این شرکت توانایی های لازم جهت حمل هر نوع کالای صادراتی، وارداتی و ترانزیت به کشورهای اروپا و آسیای میانه را از هر نقطه جهان که در مورد نظر شما می باشد داراست. امکانات بالقوه این شرکت در ارائه خدمات چارترینگ کشتی و واگن در تمامی زمینه های حمل توسط کشتی های فله بر، کانتینر بر، یخچالدار و شناورهای مخصوص حمل خودرو و … در بر می گیرد. همچنین حمل کانتینرهای یخچالدار HQ ، مایعات، مصالح ساختمانی، آهن آلات انواع اتومبیل و کامیون، کالای عمومی حجیم و فله و … با کشتی از بنادر کشورمان و بالعکس و نیز حمل با کشتی و کامیون از طریق ترانزیت بندر عباس تا مقاصد و بالعکس.

خدمات جاده ای

خدمات جاده ای حمل و نقل جاده ای رایج ترین و صحل الوصول ترین روش جابجای کالاست. شرکت بازرگانی لطفی با تنوع بارگیری که شامل کفی بغلدار، کانتینری، کانکس، کانتینر یخچالدار و … توانای لازم جهت حمل کلیه محصولات، تحت پیمان را در زمینه های صادرات و واردات، ترانزیت و حمل و نقل داخلی و خارجی فراهم می نماید.

شرکت بازرگانی لطفی با آشنایی کامل با مقررات جاری در گمرکات در انجام تدارکات ترخیص و ترانزیت هر نوع کالا با هر میزان از تمامی نقاط دنیا به کشورهای مورد درخواست و جلب رضایت صاحبان کالا اهتمام می ورزد.

این شرکت با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مجوزهای لازم یکی از بزرگترین شرکتهای حمل و نقل جاده ای در ایران میباشد که با استفاده از شیوه های مختلف حمل و نقل ترکیبی، زمینی، انواع کالا ها اعم از کالاهای عمومی، فاسد شدنی، یخچالی، کانتینری، پروژه ای و … در مسیرهای بین المللی و داخلی را انجام و با بهره گیری از انواع کامیونهای مجهز، شبکه ای وسیع از نمایندگی های داخلی و خارجی از کشور آمادگی عقد قراردادهای حمل و نقل جاده ای از گمرک مبداء به گمرک مقصد، در قالب کریر فوروار در و (doo to door) سهم عمده ای از نقل و انتقالات جاده ای کشور را بخود اختصاص داده است.

همچنین این شرکت با همکاری مستقیم و بدون واسطه با بزرگترین شرکتهای حملو نقل بین المللی و با داشتن ناوگان کشنده و تریلرهای مربوط قادر به حمل هرگونه کالاهای صادراتی، وارداتی، ترانزیت از مبادی به مقاصد مختلف از طریق کلیه نقاط مرزی جاده ها، راه آهن، دریایی و بنادر می باشد.

خدمات هوایی

شرکت بازرگانی لطفی در زمینه های خدمات بار هوای، با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و آشنایی کامل با مقررات حمل بین الملل و داخلی نسبت به تکمیل زمینه های فعالیت حمل و نقل خود اقدام نموده و در این راستا آمادگی کامل جهت انجام سفارشهای حمل و نقل داخلی و خارجی توسط سرویسهای منظم به موازات سایر فعالیتهای خود فراهم نموده است.

حمل بار از تمامی فرودگاههای ایران علی الخصوص امام خمینی و مهرآباد به تمامی فرودگاههای دنیا و بالعکس.

خدمات ترکیبی(چند وجهی)

شرکت بازرگانی لطفی با استفاده از دو روش یا بیشتر از سرویس های مختلف حمل جاده ای، ریلی، دریای و هوایی جهت پاسخگویی به نیاز فرستنده کالا به طرف حساب بودن فقط با یک شرکت حمل و نقل می باشد.

خدمات ریلی

متنوع بودن واگنها، امکان حمل هرگونه محموله اعم از فله، کانتینر، بسته بندی های مختلف، کالای یخچالی(سردخانه ای)، مایعات (روغن خوراکی)، مواد پتروشیمی و سایر مشتقات نفتی و گازها به وجود می آورد. شرکت بازرگانی لطفی با استفاده از سرویسهای منظم راه آهن، به جهت امنیت، ظرفیت حمل بالا و ارزان بودن، به خصوص در حمل های پروژه ای، امکانات مناسبی را در اختیار دارد.

اگر حمل کالا نیاز به استفاده از سرویس حمل و نقل ریلی باشد، در این زمینه با استفاده از امکانات و توانایی بالای خود مجری قرارداد حمل توسط راه آهن خواهد بود. حمل کانتینر معمولی و HQ، کالاهای خشک و فله، آهن آلات و مصالح ساختمانی، انواع اتومبیل، مواد غذایی، سوخت سبک و سنگین و مواد شیمیایی و … این شرکت با هماهنگی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در خصوص بهره گیری از توان بالقوه حمل ریلی فعالیت خود را بصورت عملی در این بخش حمل و نقل کالا آغاز نموده است.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پشتیبانی مشتریان